Sesja na koniec roku

  • 3.01.2018, 09:19 (aktualizacja 17.01.2018 09:21)
  • red.
Sesja na koniec roku
29 grudnia 2017 roku odbyła się 50. Sesja Rady Miasta. Obrady, w obecności 13 radnych, prowadził przewodniczący Rady Jerzy Stachurski. Porządek przewidywał 16 punktów.

Radni podjęli szereg uchwał, mi.in. ws. przyjęcia regulaminu określającego wysokość stawek oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy dla nauczycieli poszczególnych stopni awansu zawodowego zatrudnionych w jednostkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Sierpc. 
W trakcie obrad radni w tajnym głosowaniu dokonali wyboru  Iwony Elżbiety Rycharskiej na stanowisko ławnika do Sądu Okręgowego w Płocku.
Na zakończenie przewodniczący Jerzy Stachurski w imieniu swoim i radnych złożył noworoczne życzenia wszystkim mieszkańcom naszego miasta. 

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe