Podejrzenie o próbie popełnienia samobójstwa, odkręcona butla z gazem

  • 17.01.2018, 09:37 (aktualizacja 24.01.2018 09:51)
  • opr. red.
Podejrzenie o próbie popełnienia  samobójstwa, odkręcona butla z gazem
15 stycznia zastępy jednostek ratowniczych w Sierpcu zostały zadysponowane do pomocy policji, ponieważ było podejrzenie o próbie popełnienia samobójstwa i odkręconej butli z gazem.

Po przybyciu na miejsce patrol policji ustalił, że osoba, która chce popełnić samobójstwo, znajduje się w innym miejscu. Służby ratownicze (PSP, policja, ZRM) alarmowo przejechały na faktyczne miejsce zdarzenia. Gdy tam dotarły, okazało się, że osoba, która chciała popełnić samobójstwo, dobrowolnie otworzyła im drzwi do mieszkania. Po wejściu w asyście policji okazało się, że kurki od kuchni gazowej są odkręcone. Działania zastępów polegały na zakręceniu kurków przy kuchni gazowej i zakręceniu zaworu od 11 kg butli na gaz propan - butan. Z chwilą wejścia do mieszkania urządzenie pomiarowe wskazało obecność gazu, jednak samo otwarcie drzwi spowodowało, że już po chwili urządzenie pomiarowe nic nie wskazywało. Mieszkanie zostało przewietrzone, dokonano również oględzin kuchni wraz z przyłączem i butlą na gaz propan - butan. Osoba została zabrana przez patrol policji. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe