Piłkarskie ferie

  • 24.01.2018, 13:00
  • Tyrion
Piłkarskie ferie

Już kolejny rok z rzędu drużyna Kasztelana Junior Młodszy w pierwszy tydzień ferii zimowych uczestniczyła w piłkarskim obozie dochodzeniowym, który odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Treningi, które prowadził  Krzysztof Pniewski, odbywały się dwa razy dziennie (9.30 – 11.00, 15.00 – 16.30). W przerwie między nimi piłkarze relaksowali się, pływając na sierpeckim basenie. Trener pracował z drużyną nad motoryką, koordynacją ruchową, szybkością, wytrzymałością, a także nad taktyką. Były to warianty: atak i obrona zespołowa, atak i obrona indywidualna oraz gra w przewadze liczebnej.
O młodych piłkarzach nie zapomnieli starsi koledzy z drużyny seniorów. Chętnie przeprowadzili kilka treningów. Mateusz Ambrochowicz i Bartosz Przybyszewski przekazali bardzo dużo cennych wskazówek młodszym bramkarzom, natomiast  Łukasz Betlejewski zawodnikom z pola. Na jednym z treningów młodych podopiecznych odwiedzili: prezes Kasztelana Hubert Góralski, wieloletni obserwator i sędzia Janusz Bilicki  oraz  wielki sympatyk naszej drużyny przewodniczący Rady Miasta Jerzy Stachurski, który zawsze pamięta o naszej młodzieży, dużo z nią rozmawia oraz wspiera finansowo. Na zakończenie obozu piłkarze wraz z trenerem odwiedzili jedną z sierpeckich pizzerii, żeby podsumować wykonaną pracę na treningach. Po kolacji wspólnie udali się do kina w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.
Za pośrednictwem naszej gazety kapitan Łukasz Pniewski w imieniu swoim, trenera i całej drużyny pragnie serdecznie podziękować zarządowi klubu za organizację tego obozu. Dziękujemy również dyrekcji szkoły i panu Dariuszowi Malanowskiemu za udostępnienie hali sportowej, w której mogliśmy przez ferie ćwiczyć – podkreślił w rozmowie z Kurierem młody piłkarz.
W zajęciach uczestniczyli: Mateusz Adamkiewicz, Marcin Błażejewski, Bartosz Borowski, Mateusz Brzeziński, Bartosz Górecki, Krystian Kamiński, Bartosz Kołodziejski, Maciej Kołodziejski, Michał Olszewski, Patryk Olszewski, Łukasz Pniewski, Adam Piotrowski, Maciej Różański, Jakub Skrobiński, Krzysztof Sosiński, Michał Strześniewski, Arkadiusz Umiński oraz Radosław Witkowski.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Tyrion

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe