Zbiegł z miejsca zdarzenia

  • 31.01.2018, 08:09
  • opr. SK
Zbiegł z miejsca zdarzenia SK
W sobotę 27 stycznia po godzinie 13.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów na ulicy Piastowskiej w Sierpcu.

Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci po dojechaniu na miejsce zastali trzy uszkodzone samochody uczestniczące w zdarzeniu. Wstępnie ustalono, że kierujący oplem, jadąc ulicą Piastowską w kierunku Piask, wskutek niezachowania należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu najechał na tył poprzedzającego  samochodu citroen, a ten przesunięty siłą uderzenia najechał jeszcze na poprzedzającego go innego opla. Badanie stanu trzeźwości obecnych na miejscu kierujących z dwóch samochodów wykazało, że byli trzeźwi. 
W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia a jednocześnie kierującym, który oddalił się z miejsca zdarzenia, jest 27-letni mieszkaniec gminy Mochowo, nieposiadający uprawnień do kierowania. Uciekinier został odnaleziony i przesłuchany dopiero następnego dnia. W tej chwili trwają czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia oraz czy w chwili zdarzenia był pod działaniem alkoholu.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe