Choinka Noworoczna

  • 31.01.2018, 08:55 (aktualizacja 09.02.2018 09:00)
  • opr. SK
Choinka Noworoczna SK
W sobotę 27 stycznia po raz 28. Caritas i MOPS zorganizowali choinkę dla dzieci z miasta i gminy Sierpc.

Choinka odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Wśród zaproszonych gości, poza dziećmi i ich rodzicami, znaleźli się: ks. kanonik Sławomir Zalewski, ks. Łukasz Gach, Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Stachurski,  Burmistrz Miasta Sierpc Jarosław Perzyński, Wiceburmistrz Ewa Leszczyńska, radny  powiatowy Mariusz Turalski. Hanna Wiktor- przewodnicząca Caritasu oraz Alina Olszewska- dyrektor MOPS-u powitały zaproszonych gości, zaznaczając, że choinka odbyła się dzięki hojności sponsorów i ludzi dobrej woli, którzy wspierają działalność Caritasu od lat. Wyrazy podziękowania otrzymali: Grzegorz Gańko, Jarosław Perzyński, Jerzy Stachurski, Mariusz Turalski, Krzysztof Korpoliński, Józef Długokęcki, Tadeusz Król, Andrzej Nadratowski, Ireneusz Wielimborek, Adam Malinowski, Anna Czachorowska, Maria Górecka, Anna i Krzysztof Falkiewiczowie, Katarzyna i Bogdan Nagiewiczowie oraz Starostwo Powiatowe w Sierpcu. 
Tego dnia na scenie CKiSz-u wystąpili Zespół Ludowy „Kasztelanka”, solistki Gabriela Niklas i Ania Cyl. Od kilku lat w choince pomagają wolontariusze Zespołu Szkół nr 2. Uczennice malują dzieciom buzie, zmieniając je w motylki, księżniczki i supermanów. Zachęcają do zabawy i pomagają Mikołajowi. Ponadto odbyły się konkursy, które poprowadził Bogdan Bartnicki. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe