Ferie na sportowo w Szkole Podstawowej w Słupi

  • 31.01.2018, 09:01
  • Radek
Ferie na sportowo w Szkole Podstawowej w Słupi
.

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słupi udali się na krytą pływalnię Hotelu Conference & Spa w Sierpcu. Nie był to ich pierwszy taki wyjazd na ten basen. Uczniowie tej szkoły w wodzie czują się jak ryby, lubią w ten sposób spędzać czas. Aktywność przede wszystkim. Relaks i odpoczynek podczas ferii należy się wszystkim, tzn. uczniom i ich nauczycielom. 
Kolejnym punktem programu była wizyta w sierpeckiej restauracji McDonald`s. Wiadomo,  po wysiłku trzeba uzupełnić kalorie. Podczas wyjazdu opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele tej szkoły: Joanna Ciarka, Ewelina Jonkisz, Łukasz Wróblewski oraz mama Gabriela Kosiorek. Dzieci i ich opiekunowie nie kryli zadowolenia z wyjazdu, trzeba przecież urozmaicać sobie wolny czas.

Radek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe