Turniej OSP gminy Sierpc

  • 31.01.2018, 09:05
  • Tyrion
Turniej OSP gminy Sierpc
W sobotę 27 stycznia odbył się turniej piłki nożnej halowej dla Jednostek Straży Pożarnych zrzeszonych w OSP na terenie gminy Sierpc.

W zawodach wzięło udział aż 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. W grupie I zagrały Grodkowo Zawisze, Warzyn Skóry, Dziembakowo i Borkowo Wielkie. Starcia między tymi zespołami zakończyły się następującymi wynikami: Grodkowo-Borkowo 1:4, Grodkowo-Warzyn 1:4, Grodokowo-Dzimbakowo 1:5, Warzyn-Dziembakowo 4:0, Warzyn-Borkowo 2:1, Dziembakowo-Borkowo 3:1. Do dalszych gier z pierwszego miejsca awansował Warzyn, zaś z drugiego Dziembakowo.
W grupie II zagrały ekipy z: Goleszyna, Sudrag, Żochowa i Borkowa Kościelnego. W tej grupie padły wyniki: Sudragi-Żochowo 1:1, Borkowo-Goleszyn 0:1, Sudragi-Borkowo 2:0, Żochowo-Goleszyn 2:0, Sudragi-Goleszyn 0:2, Żochowo-Borkowo 0:1. Do dalszych gier awansowały drużyny z Goleszyna i Borkowa Kościelnego.
W półfinałach spotkały się drużyny: Warzyn – Borkowo K. 1:0 oraz Dziembakowo-Goleszyn 1:1 k. 2:1. W meczu o 3. miejsce Borkowo pokonało Goleszyn 3:0 i zajęło miejsce na najniższym stopniu podium. W wielkim finale zagrały drużyny Warzyna i Dziembakowa. Podobnie jak w meczu grupowym znów lepsi byli strażacy z Warzyna którzy zwyciężyli 2:1 i wygrali w całym turnieju. Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani: Łukasz Chmielewski (Borkowo Kościelne), Bartosz Szczepański (Dziembakowo) i Mateusz Biegański (Warzyn). Na specjalne uznanie zasłużyła jedyna zawodniczka Ola Olkuska, która reprezentowała Grodkowo Zawisze.
- Bardzo nas cieszy jako organizatorów, że turnieje zdobywają coraz większe zainteresowanie nie tylko samych drużyn, ale również kibiców. Do tego duże wsparcie Urzędu Gminy, który z roku na rok bardziej angażuje się w tę inicjatywę. Cieszy nas to rosnące zainteresowanie i z każdym rokiem będziemy starać się tę imprezę rozwijać- powiedział gazecie Wojciech Szablewski, przewodniczący Powiatowego LZS, głównego organizatora turniejów straży w całym powiecie. Zwycięzcy poszczególnych turniejów gminnych zmierzą się w turnieju powiatowym, który prawdopodobnie odbędzie się w marcu w Zawidzu.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe