Miał myśli samobójcze

  • 7.02.2018, 08:23
  • SK
Miał myśli samobójcze
2 lutego, w piątek, około godziny 17:00 szesnastu strażaków oraz pięćdziesięciu czterech policjantów prowadziło poszukiwania w dolinie rzeki Sierpienicy, na nieużytkach rolnych oraz w lesie mężczyzny, który miał myśli samobójcze.

Zgłoszenia na Komendę Powiatową Policji w Sierpcu dokonała osoba z rodziny zaginionego, informując, iż mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Do akcji poszukiwawczej zadysponowano zastępy JOP w celu pomocy policji. Wyznaczony teren do przeszukania obejmował dolinę rzeki Sierpienicy. Ratownicy wspólnie z policją przeszukali teren od zajazdu w Studzieńcu w kierunku Sierpca, gdzie ostatnio logował się telefon osoby poszukiwanej. Po przeszukaniu około 5 ha zaginionego nie odnaleziono. Do przeszukania wyznaczono następny teren, po drugiej stronie drogi krajowej nr 10, obejmujący las w kierunku Torunia. Tu poszukiwania też nic nie przyniosły. Potem przeszukano pobliski cmentarz komunalny- również bez rezultatu. Podczas planowania dalszych kierunków poszukiwań patrol policji zatrzymał osobę, która odpowiadała rysopisowi osoby poszukiwanej. Zatrzymanie miało miejsce w okolicach Rachocina, czyli 1 kilometr od miejsc przeszukiwanych. Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przebadał osobę zatrzymaną. Jak poinformował rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, poszukiwania trwały ponad dwie godziny. Odnaleziony mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i przewieziony do szpitala.

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe