Paweł Kobuszewski najpopularniejszy w 2017 roku

  • 14.02.2018, 10:22
  • opr. red.
Paweł Kobuszewski najpopularniejszy w 2017 roku
W Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu odbyło się ogłoszenie wyników przeprowadzonego w styczniu 2018 roku konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017”. Został nim sierż.szt. Paweł Kobuszewski.

W spotkaniu udział wzięli Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu mł. insp. Mariusz Kryszkowski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu mł.insp. Krzysztof Witkowski, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji st.asp. Jarosław Tomaszewski, kierownicy posterunków policji, a także dzielnicowi biorący udział w konkursie.
Największą liczbę zebranych głosów, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” otrzymał sierżant sztabowy Paweł Kobuszewski z Posterunku Policji w Zawidzu, od niedawna realizujący swoje zadania jako dzielnicowy i służący swoją radą oraz pomocą mieszkańcom gminy Zawidz. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu mł.insp. Mariusza Kryszkowskiego zwycięzca otrzymał okolicznościowy puchar ufundowany przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Sierpcu, rozkaz o wyróżnieniu, jak również gratulacje i podziękowania za kreowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród lokalnej społeczności. Gratulacje i podziękowania za dobrą służbę otrzymali również pozostali dzielnicowi realizujący swoje zadania na terenie całego powiatu sierpeckiego.
Drugie miejsce w konkursie zdobył mł.asp. Marcin Mendowski z Posterunku Policji w Rościszewie, obsługujący teren gminy Rościszewo, natomiast trzecie miejsce przypadło asp.szt. Wiesławowi Stępkowskiemu z Posterunku Policji w Gozdowie, obsługującemu teren gminy Mochowo.
Wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017” oraz osobom oddającym swoje głosy na wybranego dzielnicowego KPP w Sierpcu składa podziękowania.

opr. red.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Racjonalny
Racjonalny 23.02.2018, 01:05
nie zgadzam się z tym

Pozostałe