Takiego Michała nie znacie!

  • 14.02.2018, 10:26
  • SK
Takiego Michała nie znacie!
W ramach cyklicznych spotkań „Podwieczorek z …” Centrum Kultury i Sztuki gościło Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje, autora tekstów, wokalistę, artystę o charyzmatycznym głosie. Człowieka skromnego, z dużym dystansem do siebie.

W wypełnionej po brzegi sali kinowej sierpeckiego domu kultury spotkanie z mieszkańcami poprowadził Leszek Bonar. To już druga wizyta Michała Wiśniewskiego w naszym mieście. Artysta opowiedział o swoim życiu, o błędach, które popełnił, o dzieciństwie w Domu Dziecka, o matce, ojcu - artyście malarzu. Jak na to życie spogląda z perspektywy czasu. Wokalista od dwudziestu lat odwiedza dzieci w różnych Domach Dziecka.

Michał Wiśniewski bardzo obiektywnie mówił o początkach swojej kariery, o sytuacjach losowych, które się pojawiają i zmieniają nasze życie. Artysta bardzo szczerze odniósł się do braku prywatności, do bycia osobą rozpoznawalną, którą, jak sam mówi, tabloidy obdzierają z prywatności. Nawiązał do programu „Jestem jaki jestem”, w którym wziął udział. Szczerze powiedział, że dostał milion dolarów, które szybko przepuścił.

Wokalista opowiedział o początkach zespołu „Ich Troje”, o braku pieniędzy, pierwszym nagraniu w kuchni u kolegi, na kasetach, które sami kupili. Dzielił się wrażeniami,  jak powstawały ich największe przeboje. Większość „Podwieczorku z...” artysta poświęcił swoim refleksjom, dużo mówił o porażkach, ale też i o radości życia. Podzielił się z publicznością opowieścią o rodzinie, o dzieciach i byłych żonach, o dobrych relacjach, jakie między nimi panują. Obecnie, czwartą żoną, jest Dominika Tajner. Opowiedział o problemie alkoholowym, o walce z nim. Przyznał, że uwielbia pić, ale nie chce. Od kilku lat nie pije. Michał Wiśniewski, jak sam mówi, nie przykłada wagi do pieniądza. Dodał, że niczego nie żałuje, w tym wynajętego boeinga, by gości weselnych na biegun dostarczyć, by wykuć kościół z lodu. Opowiedział o przyjaźni z Wiolettą Willas, o jej wielkim sercu, ale i problemie alkoholowym, z którym się borykała.

Podczas rozmowy Leszek Bonar poruszył temat reaktywacji zespołu „Ich Troje” i zaangażowania nowej, młodej wokalistki. Michał Wiśniewski zaznaczył, że dla każdej wokalistki ich zespołu to jest pewien etap w życiu i że każda z nich w pewnym momencie będzie chciała siebie zrealizować. Obecna wokalistka jest najmłodszą z grona kobiet, które należały do zespołu. Agata ma 19 lat.

Podwieczorek z Michałem Wiśniewskim przeszedł do historii, zaś godzinna rozmowa z artystą wzbudziła duże zainteresowanie, które przerodziło się w sympatię. Michał Wiśniewski to niewątpliwie człowiek o niezwykłej osobowości, z poczuciem humoru, charakteryzujący się dużym dystansem do życia.

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe