X Bal Sportowca

  • 14.02.2018, 10:34
  • SK
X Bal Sportowca
W tym roku po raz dziesiąty sympatycy piłki nożnej, działacze i sportowcy bawili się do białego rana na Balu Sportowca organizowanym przez Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Kasztelan”.

Bal, który stał się tradycją, to przede wszystkim okazja, by zintegrować środowisko sportowe wokół dyscypliny sportu, jaką jest piłka nożna oraz podziękować wszystkim, którzy przez okres minionego roku przyczynili się do jej rozwoju. Niezmiennie od lat swoją obecnością bal zaszczyciły osoby ze środowiska samorządowców, sportowców, działaczy, sędziów i sponsorów.

 

Wyróżnienia

Tak uroczyste spotkanie jest najlepszą okazją, by podziękować i wyróżnić tych, którzy przyczynili się do rozwoju piłki nożnej w Sierpcu. Prezes Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Dariusz Kluge, mając na uwadze zasługi na rzecz rozwoju sierpeckiego sportu, odznaczył złotą odznaką Roberta Starzyńskiego, uważanego za jednego z najlepszych obrońców w historii klubu. Ponadto, wręczając pamiątkowe statuetki, podziękowano sponsorom, dzięki którym dzieci i seniorzy mogli rozwijać swoje umiejętności w piłce nożnej. Hubert Góralski, prezes MKS „Kasztelan”, za wieloletnią działalność społeczną na rzecz rozwoju sierpeckiego piłkarstwa wyróżnił Janusza Bilickiego symboliczną statuetką. Również Jarosław Perzyński, burmistrz miasta, złożył podziękowania za promocje Sierpca podczas rywalizacji sportowych na arenie całego województwa, przekazując na ręce prezesa MKS „Kasztelan” symboliczny zegar.

 

Rok 2017

Każdego roku działania Zarządu MKS „Kasztelan” ukierunkowane są na utrzymanie płynności finansowej klubu oraz podnoszenie umiejętności piłkarskich seniorów i młodszych piłkarzy. W 2017 roku MKS „Kasztelan” pozyskał kilku piłkarzy, którzy mają przyczynić się do awansu „Kasztelana” do wyższej ligi, a także zapewnić mu dłuższy pobyt w tej klasie rozgrywkowej. Obecnie drużyna seniorów pod wodzą trenera Marcina Liga zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej z siedmiopunktową przewagą nad drugą drużyną w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że w sezonie 2018 / 2019 „Kasztelan” będzie grał w czwartej lidze. W ubiegłym roku zarząd klubu w ramach akademii piłkarskiej treningami objął 115 zawodników w wieku od 7 do 16 lat. Przy wsparciu burmistrza i radnych miasta zorganizowano obozy sportowe, w których uczestniczyło 78 piłkarzy.

 

Do białego rana

Jak każdego roku elegancko nakryte stoły, smaczne menu zajazdu Sonata oraz oprawa muzyczna zespołu Galaxis  sprawiły, że do tańca nie trzeba było nikogo prosić.

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe