Wywiad

  • 21.02.2018, 09:02 (aktualizacja 28.02.2018 09:04)
  • Tyrion
Wywiad
Rozmowa z Pawłem Winnickim, obrońcą przybyłym w przerwie zimowej do Kasztelana

Zdecydował się Pan na powrót do Ligi Okręgowej, mimo iż grał Pan w wyższych ligach. Co skłoniło Pana do tej decyzji?
Przed podpisaniem dokumentów z Kasztelanem spotkałem się z trenerem Marcinem Ligiem, który nakreślił jasny cel, czyli awans. I ten cel przyświecał mojej decyzji. Grałem już w przeszłości w Kasztelanie, wtedy zrobiliśmy dobry wynik, graliśmy w IV lidze, a w II moim sezonie tutaj skończyliśmy rozgrywki na bodajże 4. miejscu, więc całkiem wysoko, dlatego łączą mnie z Sierpcem dobre wspomnienia, dobrze się tu czułem i chciałbym teraz to powtórzyć. Dodatkowo jest kilku chłopaków, których znam z poprzednich lat, więc nie czuję się tu obco, atmosfera jest fajna i nie mam co do tego wątpliwości, że awansujemy do IV ligi.

Jakby Pan porównał Kasztelana sprzed 7 lat z tym obecnym?
Murawa się nie zmieniła, niestety, ale słyszymy tu zapewnienia działaczy, że została już „klepnięta” inwestycja w boisko, więc z tego co wiemy, obiekt będzie się budował i to cieszy. To był również jeden z powodów naszego przyjścia tutaj do Sierpca, bo przez to wszystko widzimy, że jest jakaś rozsądna wizja budowania klubu, nie tylko samej drużyny. Co do porównania z tamtą drużyną Kasztelana, to wtedy w kadrze byli bardziej doświadczeni zawodnicy, bardziej ograni w wyższych ligach. Teraz mamy stosunkowo młodą drużynę, trzeba ją uzupełnić doświadczonymi zawodnikami i wydaje mi się, że będzie dobrze.
 

Dziękuję za rozmowę.
Za tydzień rozmowa z kolejnym zawodnikiem przybyłym do Sierpca, czyli z Mariuszem Śnieciem.
 

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe