WYWIAD

  • 28.02.2018, 08:39
  • Tyrion
WYWIAD
Rozmowa z Mariuszem Śnieciem, obrońcą przybyłym w przerwie zimowej do Kasztelana.

Doświadczony z Pana zawodnik, grający w wielu klubach w wyższych ligach, a mimo to przeszedł Pan do drużyny z Ligi Okręgowej, choć miał Pan kilka innych klubów do wyboru?
Wydaje mi się, że w klubie z Sierpca są duże możliwości rozwoju, budowane jest nowe boisko, tworzy się ciekawą drużynę, to wszystko skłoniło mnie do takiej a nie innej decyzji.

Ale to tylko Liga Okręgowa, z Pana doświadczeniem, gdzie grał Pan w Wiśle Płock w II lidze, to jednak podejmuje Pan sportowe ryzyko.
Nie do końca, mamy cel awansu, a chcemy go osiągnąć z „hukiem” takim, żeby odbił się on w całym okręgu, że jesteśmy mocni i zasługujemy na wyższą ligę. Mało tego, uważam, że wcale w IV lidze nie będziemy grać o utrzymanie tylko o górę tabeli. Przyszliśmy we trzech tutaj wzmocnić drużynę, która nawet bez nas była mocna, więc jestem przekonany, że nasz pobyt w IV lidze nie będzie epizodem, bo o braku awansu nawet nie chce myśleć.

A jak Pan ocenia trenera sierpczan Marcina Ligę?
Bardzo wysoko go cenię, zresztą bardzo długo go znam i wiem, że jest dobrym trenerem, już na swój wiek doświadczonym i bardzo sumiennym, bardzo poważnie podchodzącym do pracy trenerskiej.

Za wami kilka sparingowych meczów, jak ta drużyna Pana okiem wygląda na dziś?
Z treningu na trening jest coraz lepiej, tak jak z meczu na mecz, jednak to wszystko to dopiero początek, dlatego trudno jednoznacznie oceniać. Liga nasze przygotowania zweryfikuje. Dzisiaj  wydaje się, że wszystko idzie w dobrą stronę.

Dziękuję za rozmowę.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe