Pożegnanie wiceburmistrz

  • 7.03.2018, 08:56
  • SK
Pożegnanie wiceburmistrz
Przewodniczący Rady Miasta Jerzy Stachurski oraz radni podziękowali Ewie Leszczyńskiej, byłej wiceburmistrz, za pracę na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Rada Miejska zaprosiła na ostatnią sesję Ewę Leszczyńską, żeby w szczególny sposób podziękować jej za ponad trzy lata współpracy. Była wiceburmistrz z rąk Przewodniczącego i radnych otrzymała bukiet róż oraz upominek. Do podziękowań przyłączył się  burmistrz Jarosław Perzyński.
-„Serdecznie dziękuję Panu Przewodniczącemu i wszystkim radnym za zaproszenie na dzisiejsze posiedzenie, za to, że mam okazję, mam możliwość osobiście Państwu podziękować właśnie za kilkuletnią owocną i niezwykle merytoryczną współpracę. Niejednokrotnie mimo różnicy zdań, zawsze potrafiliśmy dojść do porozumienia, tak jak zostało to powiedziane, podjąć  mądre decyzje, no i podejmować działania jak najlepsze, dobre dla naszych mieszkańców.  Korzystając z okazji, bo wiadomo, że pracę na stanowisku zastępcy burmistrza zakończyłam niespodziewanie, nie miałam też takiej sposobności wcześniej, pragnę więc teraz podziękować wszystkim pracownikom Urzędu Miasta, wszystkim pracownikom miejskich jednostek organizacyjnych za wspólną pracę podejmowaną na rzecz rozwoju i funkcjonowania naszego miasta. Praca z Państwem była dla mnie zaszczytem i przyjemnością. Dziękuję również przedstawicielom pozostałych organizacji i instytucji, z którymi dane mi było spotkać się i pracować. Szczególne wyrazy podziękowania kieruję do mieszkańców za ich ciepłe przyjęcie, za wsparcie, za tę pozytywną energię, z którą spotykałam się na co dzień. Mam nadzieję, ze Państwo zachowacie mnie w pamięci jako osobę zaangażowaną w wykonywanie swoich obowiązków, tak też starałam się czynić. Wszystkim Państwu życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym. No i cóż, na koniec pragnę tylko dodać, że miałam wielkie szczęście spotkać tak fantastycznych samorządowców. Będę bardzo mile wspominać wszystkie spędzone chwile, zrealizowane projekty, pokonywane trudności. Zawsze dbałam o to, żeby szacunek, zrozumienie, równe traktowanie były w pracy na pierwszym miejscu. Mam ogromną satysfakcję, że moja praca również przyczyniła się do zmian w wielu dziedzinach, które ułatwiają życie codzienne mieszkańcom. Oczywiście wszystko to wydarzyło się dzięki zaangażowaniu wielu osób, państwa radnych, pracowników urzędu, pracowników miejskich jednostek, ludzi dobrej woli, bez których tego by nie było. I dlatego odchodzę dzisiaj z uśmiechem, z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku służbowego, i cóż, życzę wszystkim Państwu tego samego. Dziękuję serdecznie”- powiedział Ewa Leszczyńska.   

 

SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe