Dla pań

  • 14.03.2018, 09:26 (aktualizacja 21.03.2018 09:30)
  • (katia)
Dla pań
Kiedyś tradycyjnie panowie ofiarowywali rajstopy i goździki, dziś, oprócz kwiatów, coraz częściej piosenka gości jako życzenia dla pań. Również i w tym roku panowie nie zapomnieli o Dniu Kobiet, który świętowano w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

6 marca odbył się III osiedlowy Dzień Kobiet, którego organizatorami były osiedla nr 4 i 5. Dla pań zaśpiewali wokaliści uczęszczający na zajęcia w CKiSz-u oraz Zespół Rytm z Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu, a także zatańczyły dzieci z LZA Kasztelanka oraz grupa tańca nowoczesnego CKiSz. Nie zabrakło oczywiście życzeń, kwiatów i podarunków.
11 marca VII Muzyczny Dzień Kobiet zorganizowała Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Sierpcu. Wystąpiły zespoły taneczne i wokalne z sierpeckich szkół podstawowych oraz zespół Sierpczanie. Nie zabrakło, rzecz jasna, samych organizatorów, którzy grali najlepsze swoje utwory, a towarzyszyły im mażoretki „Alizma” przygotowane przez Justynę Adamską, gościnnie wystąpiła też Dominika Karolewska.

(katia)

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe