I miejsce w garnizonie mazowieckim

  • 21.03.2018, 08:33
  • opr. SK
I miejsce w garnizonie mazowieckim fot. KPP w Sierpcu
W Komendzie Powiatowej Policji w Sierpcu miała miejsce odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł.insp. Mirosława Jedynaka, będąca podsumowaniem realizacji ustawowych zadań sierpeckiej Policji w 2017 roku.

Rozpoczynając odprawę służbową,  Komendant Powiatowy Policji w Sierpcu mł.insp. Mariusz Kryszkowski powitał przybyłych gości i policjantów, po czym Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak wyróżnił listem gratulacyjnym zwycięzcę konkursu na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2017 w powiecie sierpeckim, a został nim sierż.szt. Paweł Kobuszewski. Kontynuując odprawę służbową, Komendant podziękował przedstawicielom samorządów i prokuratury za dobrą współpracę i wspólny wysiłek podjęty na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu sierpeckiego. Podkreślił, że wysoki poziom realizacji ustawowych zadań oraz wysoki poziom wykrywalności jest wynikiem pracy wszystkich funkcjonariuszy. 
W ramach wystąpienia Komendant omówił wyniki osiągnięte w 2017 roku w zakresie pracy dochodzeniowo-śledczej i operacyjno-rozpoznawczej sierpeckich kryminalnych. Następnie szczegółowego omówienia osiągniętych wyników dokonali kolejno: w zakresie działań prewencyjnych Naczelnik Wydziału Prewencji st.asp. Jacek Kłosiński, a w zakresie działań ruchu drogowego Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Zbigniew Czachorowski. Sumienna praca wszystkich wydziałów zapewniła sierpeckiej komendzie I miejsce w garnizonie mazowieckim w zakresie wykrywalności przestępstw w 2017 roku. 
Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł.insp. Mirosław Jedynak zwracając się do policjantów, wyraził uznanie za ich wysoki poziom realizacji zadań w zakresie bezpieczeństwa publicznego. 
W dalszej części podsumowania roku głos zabrali kolejno Zastępca Prokuratora Rejonowego w Sierpcu Małgorzata Orkwiszewska  oraz Starosta Jan Laskowski.

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe