Międzygminny konkurs wielkanocny

  • 4.04.2018, 08:31
  • opr. SK
Międzygminny konkurs wielkanocny
Rozstrzygnięto I Międzygminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną, którego patronami byli Dariusz Franczak, wójt gminy Zawidz oraz Robert Malinowski, wójt gminy Łukta.

Prace zgłoszone z terenu gminy Zawidz oceniane były przez komisję w gminie Łukta. Jury za zwycięską pracę uznało kartkę świąteczną wykonaną przez Aleksandrę Nowicką, uczennicę Szkoły Podstawowej w Osieku. Drugie miejsce przypadło Julii Siwakowskiej - także uczennicy osieckiej podstawówki. Trzecią nagrodzoną kartką była praca wykonana przez Zuzannę Budkę ze Szkoły Podstawowej w Zawidzu. Ponadto komisja przyznała pięć wyróżnień, które otrzymali: Amelia Chrząszczyk - SP Osiek, Karolina Gierzyńska - SP Słupia, Zosia Dziekańska - SP Słupia, Mikołaj Dziekański - SP Słupia oraz Zuzanna Sałapat - SP Osiek. Nagrody wręczyli swoim uczniom dyrektorzy szkół, tj. Mirosław Ziółkowski, Grzegorz Marciniak oraz Zofia Szumańska. Zwycięska kartka wielkanocna wykonana przez Aleksandrę Nowicką została wykorzystana przez Urząd Gminy Łukta jako urzędowa kartka świąteczna i rozesłana do innych urzędów i instytucji.

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe