Kolorowa gama artystów 2018

  • 4.04.2018, 08:40 (aktualizacja 11.04.2018 08:44)
  • (katia)
Kolorowa gama artystów 2018
Wiosna może nie w pełni, patrząc za okna, choć idąc za starym przysłowiem „W marcu jak w garncu” albo „Kwiecień-plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata”, nie powinno nas to dziwić. Jednakże w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zrobiło się prawdziwie wiosennie za sprawą „Kolorowej gamy artystów” - koncertu przygotowanego 26 marca przez instruktorów pracujących w CKiSz-u oraz ich podopiecznych.

Tego wieczoru na scenie sali widowiskowej zabrzmiały utwory przygotowane w czasie zajęć wokalnych: „A ja wolę moją mamę”, „Kiedyś byłam różą” czy „Moon River”, a także pełne gracji i uroku układy taneczne grup jazzowych. Nie zabrakło także Ludowego Zespołu Artystycznego „Kasztelanka” w piosenkach ludowych oraz pokazie tańca.
Jak podkreślali instruktorzy przygotowujący dzieci i młodzież do koncertu oraz dyrektor CKiSz-u w Sierpcu Jarosław Żmijewski, to efekt pracy, której na co dzień może nie widać, często przez wiele tygodni.  W czasie prób uczestnicy zajęć ćwiczą swoje układy, utwory, aby później tego jednego wieczoru zaprezentować się rodzicom, dziadkom, kolegom. Ale właśnie takie momenty pokazują ogrom pracy włożonej w rozwój podopiecznych i ich pasji.

(katia)

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe