Konkurs dla OSP

  • 18.04.2018, 08:40 (aktualizacja 25.04.2018 08:42)
  • opr. SK
Konkurs dla OSP
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła konkurs dla OSP pod hasłem „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”. Nagrodą główną jest defibrylator AED.

Celem kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin. Każda jednostka OSP, która chce wziąć udział w konkursie, musi przygotować prezentację multimedialną i zaprezentować ją wśród mieszkańców oraz uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem. W pierwszym etapie konkursu na poziomie wojewódzkim w dniach od 1 czerwca do 18 sierpnia powołane zostanie w każdym oddziale regionalnym ARiMR jury, które wyłoni pięć najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja, która w pierwszym etapie zostanie najlepiej oceniona, przejdzie do drugiego etapu konkursu na poziomie ogólnokrajowym, gdzie na facebookowym profilu agencji odbędzie się publiczne głosowanie. OSP, która zgromadzi najwięcej głosów, otrzyma nagrodę główną, czyli defibrylator AED. Jednostka, która zajmie II miejsce, otrzyma w nagrodę zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, zaś zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową. Prace konkursowe można przesyłać od 1 czerwca br. do 15 sierpnia na adres właściciela Oddziału Regionalnego ARiMR.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe