Koncert „Tolka”

  • 25.04.2018, 09:31 (aktualizacja 04.05.2018 09:34)
  • SK
Koncert „Tolka”
Pomysłodawczynią koncertu Antoniego „Tolka” Jabłońskiego w Gminnej Bibliotece w Rościszewie była Natalia, uczennica Szkoły Podstawowej. Zorganizowany koncert odbył się z okazji obchodów 100-lecia Niepodległości.

Antoni Jabłoński urodził się Suwałkach. Jest absolwentem Instytutu Wyższej Kultury Religijnej przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W 2005 roku wydał limitowaną edycję płyty „Piosenki stanu wojennego”, zaś w 2017 dedykowaną Janowi Pawłowi II płytę „Odnowiciel”. Tuż przed koncertem Ryszard Szymański, dyrektor Szkoły Podstawowej w Rościszewie, zaprezentował dorobek wykonawcy oraz nawiązał w swojej wypowiedzi do obchodów 100-lecia Niepodległości. Podczas godzinnego koncertu wysłuchać można było pieśni patriotycznych i religijnych, przeplatanych gawędą artysty.

SK

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe