Samorządowcy u wojewody

  • 2.05.2018, 09:19 (aktualizacja 10.05.2018 09:23)
  • opr. red.
Samorządowcy u wojewody
Przedstawiciele związku zawodowego oraz niektórzy radni Rady Powiatu wzięli udział w spotkaniu z Wojewodą Mazowieckim Zdzisławem Sipierą. Inicjatorem spotkania był NSZZ „Solidarność” działający przy SPZZOZ w Sierpcu.

Głównym tematem prawie dwugodzinnych rozmów była sytuacja służby zdrowia w powiecie sierpeckim, a konkretnie aktualnej, nie najlepszej kondycji SPZZOZ w Sierpcu. Samorządowcy, będący w opozycji do rządzącego powiatem sierpeckim PSL, przygotowali wojewodzie dokumentację dotyczącą bieżącej sytuacji finansowej i organizacyjnej sierpeckiego szpitala oraz zaniedbań, jakie miały miejsce w tej placówce od VII 2011 do XI 2016. W spotkaniu wzięli udział m.in. I wicewojewoda mazowiecki - Sylwester Dąbrowski, Marlena Mazurska - kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, Mariusz Turalski - przewodniczący Klubu Radnych „PiS i Niezależni”, Jarosław Ocicki - przewodniczący Komisji Budżetu i Promocji Rady Powiatu Sierpeckiego, Andrzej Cześnik - radny powiatu sierpeckiego, Juliusz Gorzkoś - radny powiatu sierpeckiego, Andrzej Burnat - wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność", Beata Bany - była dyrektor SPZZOZ w Sierpcu oraz inicjatorka tego ważnego wydarzenia - przewodnicząca zakładowych struktur NSZZ "Solidarność" przy SPZZOZ w Sierpcu Mirosława Sawicka. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe