Z NIŻSZYCH LIG

  • 2.05.2018, 10:14 (aktualizacja 10.05.2018 10:16)
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

Wielkie emocje i grad bramek były w meczu ULKS Ciółkowo – Pogoń Słupia. Dobrze spotkanie rozpoczęła nasza drużyna, zdobywając gola w 9. minucie po strzale Mariusza Sobczaka. Mimo zapędów gospodarzy to Pogoń za sprawą Radosława Goca w 25. minucie podwyższa wynik. Co prawda Słupia po chwili traci gola, jednak w końcówce to nasz zespół ma przewagę i zdobywa dwie bramki, strzelcy to Przemysław Figielski i Bartłomiej Granat. W drugiej połowie mecz się wyrównuje i padają kolejne bramki. Dla rywali w 55. minucie i dla Pogoni w 73. po samobójczym trafieniu zawodnika ULKS-u. Końcówka meczu to prawdziwy festiwal strzelecki. W 81. minucie tracimy gola na 3:5, na co Pogoń odpowiada trafieniem Artura Piłata w 85. minucie. Ciółkowo jeszcze zmniejsza rozmiary porażki w doliczonym czasie gry, ale ostatecznie przegrywa z Pogonią 4:6. Nie mniejsze emocje były w Dziembakowie, gdzie gra swoje mecze Kasztelan Białe Błoto. Podejmował on Wisłę Sobowo i poniósł porażkę 1:2. Po tej kolejce Pogoń „wskakuje” na 3. miejsce, mając 27 punktów, a Kasztelan jest 11. z 11 zgromadzonymi punktami.
W B klasie prawdziwą kawalkadę strzelecką urządziła sobie Sparta Mochowo. Zmiażdzyła ona Relax Miszewo aż 18:0 !!! Gratulujemy zawodnikom Mochowa takiego popisu strzeleckiego. Mniej powodów do radości mieli zawodnicy Orkana Lelice, który przegrał u siebie z liderem Zorzą Szczawin 0:3. Ostatnia nasza drużyna Czarni Rempin zmierzyli się na wyjeździe z Unią II Czermno i ponieśli wysoką porażkę 8:1. Po 13. kolejce Sparta zajmuje 4. miejsce z 22 punktami, Czarni są na  8. pozycji z 13 oczkami, a Orkan zamyka tabelę z 7 punktami.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe