Przebudowa Miłobędzkiej

  • 9.05.2018, 09:10 (aktualizacja 16.05.2018 09:12)
  • opr. SK
Przebudowa Miłobędzkiej
Już w tym roku rozpoczną się prace związane z przebudową ulicy Miłobędzkiej. Na realizację inwestycji miasto Sierpc otrzymało dofinansowanie w wysokości 100 000,00 złotych.

Jarosław Perzyński - burmistrz miasta wraz z Katarzyną Joniak - skarbnik podpisali 30 kwietnia umowę z marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem na wspólną realizację przebudowy ul. Miłobędzkiej.  Inwestycja obejmuje budowę odcinka drogi łączącego Sierpc z miejscowością Miłobędzyn o długości 0,708 km. Termin realizacji zadania wyznaczony jest do końca października br., zaś koszt to około 300 tys. złotych. Z liczby 478 wniosków złożonych do urzędu marszałkowskiego dofinansowanie otrzyma 312, w tym Sierpc. W samym subregionie płockim pieniądze trafią do 28 gmin i powiatów, na łączną realizację 32 zadań drogowych.
 

opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe