Volley Team Żychlin zwycięzcą turnieju siatkówki w Sierpcu

  • 9.05.2018, 09:26
  • Radek
Volley Team Żychlin zwycięzcą turnieju siatkówki w Sierpcu
Tym razem w hali im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Sierpcu zameldowali się siatkarze. Było wszystko, co w tym sporcie najpiękniejsze. Urozmaicone serwisy, dobre przyjęcia, wystawy i coś, co cieszy kibiców najbardziej – ataki. W siatkówce mówi się nieraz o nich „gwoździe”. I te właśnie gwoździe wbijano w sierpeckiej hali. Zawody wygrał Volley Team Żychlin, drugi na podium był Impakt Żuromin, a trzeci Kisiel z Ryżem Golub-Dobrzyń.

Do Sierpca na turnieje organizowane w okresie majowym chętnie przybywają siatkarki i siatkarze. Chętnie przyjeżdżają, bo są głodni gry i wyników, ale też dlatego, że podoba im się organizacja. Należy zatem stwierdzić, że dobrą pracę wykonuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu. Na sportowe zmagania przyjechały drużyny z Żychlina, Lelic, Okalewa, Żuromina, Płocka, Suska, Golubia-Dobrzynia, Sierpca. Emocji nie brakowało. Najlepszą formą popisali się siatkarze z Volley Team Żychlin. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna o nazwie Impakt Żuromin. Na podium stanęli także siatkarze z Golubia-Dobrzynia. Ich drużyna nosi nazwę Kisiel z Ryżem. Tuż za podium uplasowała się drużyna z Lelic. Najlepszym zawodnikiem turnieju, tzw. MVP wybrano Damiana Wiśniewskiego (VT Żychlin), najlepszym przyjmującym został Szymon Drążewski (Impakt Żuromin). Z kolei najlepszym rozgrywającym został Radek Rozwonkowski (Kisiel z Ryżem).
- Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim drużynom za udział. Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu turnieju radnemu Dariuszowi Malanowskiemu, który reprezentował burmistrza Sierpca oraz Radę Miasta Sierpca – mówił Dariusz Jackowski, dyrektor MOSiR Sierpc.
Tegoroczny turniej przeszedł do historii. Organizatorzy w Sierpcu już na pewno myślą o kolejnych imprezach sportowych. Oferta jest bogata, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Radek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe