„Chemiczna zmiana nastroju”

  • 23.05.2018, 09:06
  • (katia)
„Chemiczna zmiana nastroju”
Zagrożenia wynikające z przyjmowania narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych wciąż pozostają w wielu wypadkach ignorowane zarówno przez młodzież, jak i dorosłych.

Co i raz pojawiają się nowe substancje, nowe sposoby przemycenia ich i zainteresowania nimi młodych ludzi, którzy często nieświadomi zagrożenia, z ciekawości, pod wpływem nacisku grupy sięgają po dopalacze, narkotyki. Stad tak ważne jest ciągłe uświadamianie. W ramach przeciwdziałania narkotykom 15 maja w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się spektakl profilaktyczny „Chemiczna zmiana nastroju” w wykonaniu teatru Madam z Białegostoku. Spektakl - adresowany do dzieci i młodzieży powiatu sierpeckiego - miał na celu uświadomić zagrożenia związane z zażywaniem środków psychoaktywnych, szkodliwość działania tych substancji, ich negatywnych skutków oraz odpowiedzialność karną. W ramach profilaktyki odbył się również mini wykład przygotowany przez st. asp. Krzysztofa Kosiorka.

(katia)

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe