Kocham ręczną na Orliku

  • 23.05.2018, 09:23
  • Radek
Kocham ręczną na Orliku
.

Projekt o nazwie „Kocham ręczną na Orliku” miał na celu rozegranie turnieju piłki ręcznej przez dziewczęta i chłopców z klas IV-V. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny dziewcząt i cztery chłopców (po dwie drużyny z Osieka i ze Słupi). Turnieje wygrywali uczniowie ze szkoły podstawowej w Słupi i to oni odbierali puchary z rąk dyrektora Szkoły Podstawowej w Osieku – Mirosława Ziółkowskiego. Następnie przyszedł czas na turniej w Zawidzu. Był to gminny turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nim uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słupi. Chłopcy w tym turnieju nie zaznali porażki i pewnie wygrali zawody. Dziewczęta zajęły drugie miejsce, równie wysokie miejsce. Oznacza to, że podobnie jaki inne dyscypliny sportowe takie jak skok wzwyż, piłka nożna to i piłka ręczna jest w tej szkole na bardzo dobrym poziomie.
- Dziękujemy uczennicom i uczniom naszej szkoły za zostawione na boisku serce. Wielką radością jest możliwość oglądania w turnieju tego, czego uczymy się na treningach. Gratulujemy każdej zawodniczce i zawodnikowi, będziemy pracować dalej aby doskonalić swoje umiejętności – mówił Łukasz Wróblewski – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Słupi. Srebrne dziewczęta zagrały w składzie: Nikola Szadkowska, Oliwia Kosiorek, Oliwia Penszyńska, Maja Kuczyńska, Ola Kraśniewska, Amelia Gajtka, Julia Chyczewska, Sandra Szewczyk. Z kolei chłopcy, którzy zdobyli złoto wystąpili w następującym zestawieniu: Jakub Stachowicz, Wiktor Morawski, Dawid Szewczyk, Bartosz Matuszewski, Miłosz Kraśniewski, Kamil Gutowski, Mateusz Kurek, Kacper Radecki, Dominik Komorowski.

Radek

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe