Trzy osoby z zarzutami posiadania narkotyków

  • 30.05.2018, 10:03 (aktualizacja 06.06.2018 10:05)
  • opr. SK
Trzy osoby z zarzutami  posiadania narkotyków fot. red.
Pod koniec minionego tygodnia (24.05.2018) sierpeccy policjanci w toku podjętej kontroli drogowej i ujawnionych podczas niej środków odurzających zatrzymali trzech mężczyzn podróżujących samochodem. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce na jednej z głównych ulic Sierpca. Policjanci drogówki postanowili zatrzymać do kontroli czarne bmw, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. Już po zatrzymaniu samochodu policjanci zauważyli, że 29-letni pasażer siedzący z przodu, wysiadając z samochodu, odrzucił daleko od siebie jakiś pakunek. Podejrzewając, że może to być przedmiot zabroniony prawem, funkcjonariusze odnaleźli odrzucony pakunek, wewnątrz którego znajdował się zielony susz. Przy drugim 24-letnim mężczyźnie podróżującym jako pasażer  funkcjonariusze znaleźli kolejną porcję zielonego suszu. Obydwaj mężczyźni oraz kierujący samochodem 30-latek zostali zatrzymani do wyjaśnienia, a samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.
Następnego dnia sprawy przybrały na biegu, gdy użyty do poszukiwania narkotyków policyjny pies wskazał skrytkę zawierającą kolejną porcję środków zabronionych prawem w samochodzie należącym do 30-letniego kierowcy. W jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli kolejne narkotyki.
W toku podjętych czynności policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 27 gram brutto marihuany i haszyszu. Jeszcze tego samego dnia wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe