„Teatr musi grać…”

  • 30.05.2018, 10:26 (aktualizacja 06.06.2018 10:28)
  • (katia)
„Teatr musi grać…”
W piątek 25 maja w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbył się „Leonijny Dzień Teatru”, podczas którego klasy II i III gimnazjum oraz I klasa liceum zaprezentowały się w trzech spektaklach: „Kandydatki na żonę”, „Biuro matrymonialne” i „American Dream”.

Realizacją spektakli zajęła się Agnieszka Tomasik - nauczycielka języka polskiego oraz zajęć artystycznych sierpeckiego Leonium. Młodzież bardzo zaangażowała się w odgrywane role. Jak podkreślała pani Agnieszka, dla wielu z nich był to pierwszy tego typu występ, szczególnie więc, onieśmieleni dużą profesjonalną sceną, odczuwali tremę. Jednak przyjazna atmosfera i widownia, która reagowała żywiołowo na występy swoich kolegów i koleżanek, z pewnością pomagały. W przerwach pomiędzy spektaklami czas wypełnił muzycznie zespół wokalno-instrumentalny z Leonium przygotowany przez Dorotę Nawrocką - nauczycielkę muzyki.

(katia)

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe