Prawie 170 osób na rowerowej majówce z MOSiR Sierpc

  • 30.05.2018, 10:40 (aktualizacja 06.06.2018 10:43)
  • Radek
Prawie 170 osób na rowerowej majówce z MOSiR Sierpc
Organizator w komunikacie podsumowującym rowerową majówkę ogłosił, że w imprezie sportowo – rekreacyjnej wzięło udział prawie 170 osób. To piękny wynik. Może nowy rekord?

Na pewno rekord za czasów urzędowania dyrektora MOSiR Sierpc Dariusza Jackowskiego. Bo przecież trzeba dobrze współpracować z innymi, aby przyciągnąć taki tłum ludzi, dodajmy zadowolonych ludzi. Patronat nad imprezą objął burmistrz Jarosław Perzyński. Rowerzyści udali się spod sierpeckiego Centrum Kultury i Sztuki do ośrodka wypoczynkowego w Bledzewie. Pogoda dopisała, humory też. Burmistrza i Radę Miasta na rowerze dzielnie reprezentował Dariusz Malanowski. 
- Dziękujemy współorganizatorom. Osobiście wspierali przeprowadzenie majówki przewodniczący: Mariusz Czajkowski z Osiedla nr 3, Wojciech Skorłutowski z Osiedla nr 4, a także Przemysław Burzyński z Osiedla nr 7. Osiedla nr 5 i 6 również dołożyły się do opłaty za bilety wstępu dla wszystkich rowerzystów na ośrodek wypoczynkowy i do bufetu grillowego. Bardzo dziękuję i cieszę się z takiej współpracy. Cieszę się, bo wiem, że razem można więcej. Przedstawiciele Klubu Rowerowego VELO Sierpc zapewnili bezpieczny przejazd do Bledzewa, a dwoje z nich, TJ. Henia Kopczyńska i Tomek Warzyński przeprowadzili cieszący się dużym zainteresowaniem rowerowy tor przeszkód. Dziękuję właścicielom ośrodka wypoczynkowego w Bledzewie. Dziękuję wypożyczalni quadów Sierpc, kolejka chętnych dzieci na przejażdżkę quadem nie miała końca. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także konkurencje strzału na bramkę, dart czy wyciskanie ciężarka. Cieszymy się, że tyle młodych rowerzystów zaszczyciło nas swoją obecnością – mówił podekscytowany dyrektor MOSiR Sierpc Dariusz Jackowski. Rozumiem jego zadowolenie i myślę, że nie tylko ja cieszę się, że tyle ludzi zgodziło się przyjąć zaproszenie dla zdrowia, dla siebie, dla lepszego nastroju.

Radek

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe