Z NIŻSZYCH LIG

  • 30.05.2018, 10:43
  • Tyrion
Z NIŻSZYCH LIG
.

Ostre strzelanie zaaplikowali swoim rywalom piłkarze Pogoni Słupia, którzy w sobotnie popołudnie zmierzyli się z GKS Góra. Co prawda goście z Góry wyszli na prowadzenie już w 12. minucie, jednak odpowiedź Pogoni była błyskawiczna i po 60. sekundach za sprawą Bartłomieja Granata był remis. Później niepodzielnie rządziła Słupia, zdobywając jeszcze 5 goli. Gwiazdą tego meczu był Bartłomiej Granat, który na listę strzelców wpisywał się czterokrotnie (13)(42)(47)(77). Dwa gole dołożył Paweł Sadowski (72)(79) i ostatecznie Pogoń wygrywa pewnie 6:1, i utrzymuje 2. lokatę w lidze, gromadząc 39 punktów. Druga z naszych drużyn nie oszczędziła nerwów swoim kibicom. Kasztelan na własnym obiekcie podejmował Polonię Radzanowo. Prowadził już 3:0 i wydawało się, że jest wszystko pod kontrolą. Niestety, pojawiają się indywidualne błędy i robi się 3:3. Na całe szczęście drużyna bierze się w garść i zdobywa dwa bardzo ważne gole, i ostatecznie wygrywa Kasztelan 5:3. Dalej w tabeli jest na 11. miejscu, ale jego dorobek to 15. punktów, zaledwie dwa mniej od miejsca dającego utrzymanie w lidze. 
W B klasie bardzo ważne zwycięstwo odnosi Sparta Mochowo, która pokonuje na własnym boisku wicelidera z Sannik 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Damian Lipiński 2 i Maciej Gołębiewski. Dzięki zdobyciu 3 punktów nasza drużyna jest na 4. miejscu, jednak zrównała się punktami z trzecim Orkanem Sochaczew. Czarni Rempin ponoszą klęskę w wyjazdowym meczu z Relaxem Miszewo, z którym przegrywają aż 13:1. Orkan Lelice wreszcie zwycięża 3:2 z Lwówianką Lwówek. Lelice dzięki temu przeskakują Rempin i są na 8. pozycji a Czarni na 9.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe