Czworo poszkodowanych

  • 20.06.2018, 08:31
  • opr. red.
Czworo poszkodowanych fot. SK
Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek 18 czerwca na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 10 z drogą wojewódzką w miejscowości Stropkowo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym mercedesem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę krajową nr 10, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą z pierwszeństwem w stronę Sierpca kierującej fiatem panda, co doprowadziło do zderzenia się samochodów. W wyniku zdarzenia ranny został 24-letni pasażer pandy, który po udzielonej pomocy medycznej został przetransportowany na dalsze leczenie do szpitala w Żurominie. O wiele więcej szczęścia miały pozostałe osoby podróżujące pandą, 24-letnia kierująca oraz pasażerowie w wieku 21 i 17 lat, którzy pomimo obrażeń ciała, po konsultacjach lekarskich zostali zwolnieni ze szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Bliższe okoliczności tego wypadku będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. 
Natomiast wypadek drogowy, który miał miejsce  tydzień temu (11.06.2018) w Borkowie Kościelnym na drodze krajowej nr 10, podczas którego kierowca corsy wbił się pod tył naczepy ciągniętej przez samochód ciężarowy, zakończył się niestety tragicznie. 25-letni pasażer corsy wskutek doznanych ciężkich obrażeń ciała zmarł po kilku dniach w szpitalu. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
opr. red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe