„Podwieczorek życia”

  • 27.06.2018, 10:00 (aktualizacja 09.07.2018 12:06)
  • SK
„Podwieczorek życia”
Dokładnie 2 września tego roku o godzinie 19:00 na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbędzie się pierwsza w historii miasta światowa prapremiera komedii „Podwieczorek życia” wystawiona przez teatr Marzanny Graff i Aleksandra Mikołajczaka „Mam Teatr”.

Komedia „Podwieczorek życia” w reżyserii Karola Stępkowskiego opowiada o tym, jak trudno wytrzymać z facetem, który choruje lub traci pracę. Tym razem głowa rodziny połączyła to wszystko i nie wiadomo, czy rodzina dotrwa do kolacji. Pomysły głowy domu przechodzą wyobrażenia wszystkich. Główne role grają Aleksander Mikołajczak oraz Marzanna Graff. 
-„Pochodzę z Sierpca. Jest to dla mnie podróż sentymentalna. Tu mieszkają moi rodzice, tu mieszkają moje dwie siostry z rodzinami. Tu mieszka mnóstwo moich przyjaciół, najlepsza przyjaciółka z podstawówki, z którą do tej pory mam kontakt. Graliśmy już spektakle w Sierpcu. Ponieważ to, co robimy, spodobało się burmistrzowi, zapraszał nas wielokrotnie i gdy przeczytał, że będzie premiera komedii, zaproponował nam, żeby zrobić tę wcześniejszą premierę właśnie w Sierpcu. Nam się to bardzo spodobało. Po pierwsze, że jest to fajna inicjatywa, a po drugie - dla mnie, jak już zaznaczyłam, podróż sentymentalna”- powiedziała Marzanna Graff, pisarka, aktorka, autorka tekstów piosenek i spektakli teatralnych.
Po spektaklu w Sierpcu premiera będzie miała miejsce w Warszawie, a następnie w Australii. Warto podkreślić, że w swojej historii „Mam Teatr” wystawiał już spektakle w Stanach Zjednoczonych, na Ukrainie, w Kijowie i w Australii.
Od 1 lipca będzie można w CKiSz-u zakupić bilety na światową prapremierę komedii „Podwieczorek życia”. Po spektaklu dla całej widowni zostanie przygotowany poczęstunek w postaci tortu i lampki szampana. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
SK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe