Lato w mieście

  • 11.07.2018, 09:01 (aktualizacja 18.07.2018 09:09)
  • (katia)
Lato w mieście
Wakacje w pełni, pogoda dopisuje, a w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu trwają zajęcia w ramach akcji Lato w Mieście 2018.

W piątek 6 lipca zakończyły się trwające tydzień warsztaty ceramiczne odbywające się w CKiSz-u w Sierpcu. W warsztatach udział wzięło 30 dzieci, które pracowały w dwóch grupach wiekowych, tworząc z gliny zarówno przedmioty użytkowe, np. misy i kubeczki, jak i zwierzęta.
„Staramy się, aby oferta wakacyjna była atrakcyjna dla dzieci, a czas spędzony w Centrum był nie tylko dobrą zabawą, ale też nauką - mówiła p. Katarzyna Moskal - kierownik wypoczynku. Przed nami jeszcze plener plastyczny „Mała Sztaluga”, Letnia Akademia Sztuki, a pod koniec wakacji warsztaty taneczne. Zapraszamy oczywiście na dopołudniowe seanse filmowe, a w sierpniu także na spektakl teatralny. Rodzice muszą zapisać dzieci z wyprzedzeniem, ponieważ mamy bardzo dużo chętnych, co oczywiście nas cieszy. Dobrze, że dzieci chcą spędzać czas aktywnie, poznawać nowych ludzi, uczyć się, zwiedzać, a nie tylko spędzać czas przy komputerze”.

(katia)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe