Jubileusz Ochotniczych Straży Pożarnych

  • 25.07.2018, 08:48 (aktualizacja 01.08.2018 08:52)
  • opr. SK
Jubileusz Ochotniczych Straży Pożarnych
Aż trzy jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Gozdowo obchodzły swój jubileusz istnienia, tj. 70-lecie OSP w Borkowie Kościelnym, 90-lecie OSP w Borkowie Wielkim oraz 90-lecie OSP w Dąbrówkach.

Zorganizowaną uroczystość na terenie boiska Szkoły Podstawowej w Borkowie Kościelnym rozpoczęto mszą świętą odprawioną przez proboszcza parafii pw. św. Apolonii w Borkowie Kościelnym. Wśród uczestników spotkania jubileuszowego znaleźli się między innymi przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, a także Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego i poseł na Sejm RP. Z rąk Grzegorza Gańki w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika prezesi OSP otrzymali Medale Pamiątkowe PRO MASOVIA. Medalami odznaczono także najbardziej zasłużonych druhów i druhny. 

opr. SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Qaz
Qaz 7.08.2018, 17:47
Jaki to kretyn napisał że to gmina Gozdowo? Przecież to teren gminy Sierpc.

Pozostałe