Osiedlowe półkolonie

  • 1.08.2018, 08:48 (aktualizacja 08.08.2018 08:57)
  • opr. red. 
Osiedlowe półkolonie
Wakacje to dla dzieci pora na wypoczynek po roku wytężonej nauki. Jednak żeby nie był to czas spędzany przed telewizorem lub komputerem, powinniśmy zaszczepiać w młodych osobach potrzebę ruchu na świeżym powietrzu, wspólnej zabawy „twarzą w twarz”, a nie on-line.

Zarzad Osiedla Zatorze zorganizował dzieciom po raz czwarty aktywne półkolonie obfitujące w wycieczki, zabawy i konkursy. 45 uczestników pod opieką zaprzyjaźnionych nauczycieli odwiedziło skansen, baseny w Boguszewcu, centrum nauki Kopernik w Warszawie. Chłopcy rozegrali mecze w piłkę nożną. Ostatniego dnia półkolonii przewodniczący osiedla zorganizował dzieciom wspaniałą atrakcję na placu w parku im. Zbigniewa Mroczkowskiego. Zakończenie zbiegło się w czasie z zaciemnieniem Księżyca, które można było oglądać przez profesjonalny teleskop wypożyczony z Gimnazjum Miejskiego. Koszty półkolonii w dużej części zostały pokryte przez Urząd Miasta w Sierpcu. 
Zarząd Osiedla dziękuje nauczycielom, którzy w swoim wolnym czasie podjęli się nieodpłatnie trudnego zadania - opieki nad uczestnikami półkolonii, wśród których były prawdziwe „złotka, sreberka i diamenciki”.

opr. red. 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe