Służba w Policji

  • 1.08.2018, 08:57 (aktualizacja 08.08.2018 08:59)
  • SK
Służba w Policji
Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu ogłosił rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2018 roku na terenie województwa mazowieckiego.

Chcąc pełnić służbę w Policji, wystarczy być obywatelem Polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych. Ponadto posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych oraz posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej. Chętni do służby w Policji powinni złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku następujące dokumenty: podanie o przyjęcie do służby, wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, kserokopię świadectw pracy, pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia można pobrać ze strony internetowej www.policja.pl. Planowane terminy przyjęcia do służby w Policji w 2018 roku to 24 września oraz 27 grudnia.

SK
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe