Kopali piłkę z okazji akcji „Lato w mieście”.

  • 1.08.2018, 09:26
  • Radek
Kopali piłkę z okazji akcji „Lato w mieście”.
.

Zakończyły się wakacyjne turnieje piłkarskie z cyklu „Lato w mieście”. Organizatorami byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sierpcu wspólnie z animatorem sportu Łukaszem Wróblewskim. Turnieje odbywały się przez okres trzech tygodni. Nawet niekiedy kiepska pogoda nie przeszkadzała piłkarzom. Chętnie przychodzili na rozgrywki. 
W kategorii szkół podstawowych wzięły udział cztery drużyny: Wybrzeże Klatki Schodowej, SB Łasiczki, FC Smigole i FC Smerfy. Pierwsze miejsce przypadło drużynie Wybrzeża Klatki Schodowej, której skład tworzyli: Mateusz Pietrzykowski, Kacper Kamiński, Damian Bielecki, Wiktor Mikulski, Jakub Klimarczyk, Jakub Kopyciński, Oliwier Frej, Dominik Piotrowski, Rafał Szablewski. Ekipa wygrała wszystkie mecze i pokazała kawał dobrego futbolu. Druga lokata przypadła drużynie SB Łasiczki, a trzecie teamowi o nazwie FC Smigole. Tuż za podium uplasowały się FC Smerfy.
W kategorii gimnazjum zagrało osiem drużyn: Coco Jambo, Bez Nazwy, FC Sierpczanie, Kazik i Przyjaciele, Bociany, Inazuma, Kaszub Team oraz Emeryci i Renciści. Wakacyjną akcję wygrała drużyna Coco Jambo (Igor Kurkiewicz, Adam Lisicki, Seweryn Dymek, Bartosz Zawadzki, Kamil Zawadzki, Wojciech Struś, Rafał Słupecki, Arek Umiński, Bartosz Jarzyński, Krzysztof Piotrowski, Adam Kacperski). Drużyna wygrała wszystkie trzy turnieje. Na drugim stopniu „pudła” stanęła drużyna Bez Nazwy, na trzecim natomiast FC Sierpczanie. W najstarszej z kategorii ze szkół ponadgimnazjalnych zagrały piłkarskie teamy o nazwach: Japa, Normalni Ludzie, Huragan Wicher, Kotwica Kolczyn. Turniej wygrała drużyna Japa (Bartek Włodarski, Kuba Zawadzki, Arkadiusz Kołodziejski, Mateusz Wieluński, Norbert Zawadzki, Mateusz Woziwosiński, Adam Jaworski, Dominik Kołodziejski), która pewnie zwyciężyła w całym cyklu. Srebro przypadło Huraganowi Wicher, a brąz Kotwicy Kolczyn. Tuż za podium uplasowali się Normalni Ludzie. 
- Gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim pozostałym drużynom. Zapraszamy na kolejne sportowe imprezy – mówili zgodnie organizatorzy.
Widać, że w Sierpcu jest zainteresowanie futbolem. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w turniejach, a to największa radość dla tych, co te turnieje tworzą. Na początku tekstu pisałem, że zakończyły się piłkarskie turnieje. Na szczęście nie skończyła się miłość do piłki i chęć rywalizacji.

Radek

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe