Obóz młodych sportowców

  • 1.08.2018, 09:33
  • Tyrion
Obóz młodych sportowców

Już szósty raz młodzież z juniorskiego zespołu Kasztelana wzięła udział w obozie sportowym organizowanym przez klub MKS Kasztelan Sierpc. Od lat miejsce letnich obozów się nie zmienia i również w tym roku młodzi piłkarze szlifowali umiejętności w ośrodku sportowym w Skępem – Wymyślinie. 10-dniowy obóz ma piłkarzy przygotować do rozgrywek junior i jest to zespół bezpośredniego zaplecza seniorskiej drużyny Kasztelana, mimo iż gros zawodników jest jeszcze zbyt młodych do występów w dorosłej piłce. 
Podczas obozu pracujemy nad techniką i wytrzymałością - powiedział gazecie kierownik obozu Krzysztof Pniewski. - Kładziemy duży nacisk na respekt, czyli grę fair play, szacunek dla drugiego człowieka, otoczenia i samych siebie. Piłka to gra zespołowa, dlatego zagadnienia mądrego współzawodnictwa i wspierania się nawzajem to dla nas podstawowe wartości, których staramy się uczyć naszych zawodników - dodał kierownik. 
W trakcie trwania obozu młodych adeptów piłkarskich szkolili, oprócz ich trenerów, również zawodnicy Kasztelana, m.in. Mateusz Ambrochowicz, Marcin Szulc czy Łukasz Betlejewski. 
Nasza wieloletnia praca przynosi efekty i mam nadzieję, że za 2-3 lata kilku zawodników z tego zespołu z powodzeniem będzie występować w dorosłej piłce. A wszystko dzięki temu, że organizowane przez klub są takie obozy, gdzie możemy nie tylko trenować, ale budować wspólnotę drużyny i powiązania z barwami klubowymi. Z tego miejsca w imieniu swoim i uczestników chciałbym podziękować zarządowi Kasztelana za organizację tego obozu – zakończył swoją wypowiedź Krzysztof Pniewski. 
W obozie wzięło udział 19 zawodników: Michał Olszewski, Jakub Skrobiński, Radosław Witkowski, Bartosz Borowski, Krystian Kamiński, Maciej Różański, Maciej Kołodziejski, Arkadiusz Umiński, Patryk Olszewski, Łukasz Pniewski, Adrian Pawlak, Marcin Błażejewski, Mateusz Brzeziński, Bartosz Górecki, Bartosz Kołodziejski, Michał Strześniewski, Adam Piotrowski, Daniel Żuchowski i Mikołaj Bielicki. Trenerami byli Paweł Wojciechowski i Krzysztof Pniewski, który był również kierownikiem obozu.

Tyrion
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe