Feralny łuk w Lipnikach

  • 05.09.2018, 08:34 (aktualizacja 12.09.2018, 08:36)
  • opr. S.K. 
Feralny łuk w Lipnikach
W sobotnie przedpołudnie 25 sierpnia w miejscowości Lipniki na łuku drogi na trasie Rościszewo- Bieżuń dwóch kierujących straciło panowanie nad samochodami i prawie w tym samym czasie znalazło się w przydrożnych rowach.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostki KP PSP z Sierpca ustalono, że dwa pojazdy znajdują się w rowie. Samochód marki Renault znajdował się częściowo w rowie, natomiast marki Land Rower całkowicie w rowie po przeciwnej stronie drogi. Czterech mężczyzn z renault i kierująca land rowerem przebywali poza pojazdami, bez widocznych obrażeń ciała. Wszystkie te osoby po zbadaniu przez ZRM pozostały na miejscu zdarzenia. W rozmowie z osobami biorącymi udział w zdarzeniu ustalono, że kierujący tymi pojazdami po wyjściu z łuku drogi utracili panowanie nad swoimi pojazdami, w wyniku czego znaleźli się w rowie. Obydwa pojazdy znalazły się w rowie w kilkuminutowych odstępach czasowych. Ruch na drodze został zablokowany w obydwu kierunkach - zorganizowano objazd. Działania zastępów polegały na odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz dokonano oględzin uszkodzonych aut.

opr. S.K. 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
:*
:* 12.09.2018, 15:03
Land Rover*

Pozostałe