Kocham ręczną na orliku

  • 5.09.2018, 08:50
  • Radek
Kocham ręczną na orliku
.

Takie właśnie hasło przyświecało turniejowi piłki ręcznej w ramach akcji „Lato w mieście”. Organizatorami turnieju byli: animator sportu, MOSiR Sierpc, a także Miasto Sierpc. Sierpecki orlik to miejsce, do którego dzień w dzień uczęszcza wielu młodych sportowców. Widać, że żyją sportem, kopiąc piłkę, rzucając do kosza, grając w siatkówkę. To się bardzo chwali. Każda akcja sportowa jest piękna, bowiem prowadzi do zdrowia. Tym razem zostali zaproszeni na turniej piłki ręcznej. W turnieju zagrało siedem drużyn. Organizatorzy podzielili je na dwie kategorie. W młodszej kategorii klas I-VI ze szkół podstawowych wzięły udział trzy drużyny. Najlepszą okazała się ekipa „Bez Nazwy”, w składzie Zuzanna Kwiecień, Karolina Czermińska, Maciek Turowski, Kuba Twardowski. Drugie miejsce zajęło „Osiedle nr 7” (Oliwer Frej, Kamil Falkowski, Tomek Kordulasiński, Adam Wesołowski). Na najniższym stopniu podium uplasowały się „Smerfy” (Wiktor Stahlke, Dominik Klonowski, Bartosz Fedaczynski, Ernest Uciński). W starszej kategorii klas VII szkół podstawowych i starsi zagrały cztery zespoły. Najlepsi okazali się zawodnicy, którzy nazwali swoją drużynę „FC Stół”, w składzie Jakub Klimarczyk, Radek Żuchliński, Damian Bielecki, Kacper Kamiński. Drugie miejsce zajęła drużyna „FC Sierpc” (Piotr Białek, Paweł Białek, Mateusz Rypiński, Paweł Abramik). Na trzecim stopniu podium znalazły się ”FC Smerfy” (Jakub Jagielski, Damian Bednarski, Adam Paczkowski, Tomasz Winklewski). Tuż za podium uplasowały się „Przestrzały”.
Najlepszą zawodniczką w młodszej kategorii została wybrana Zuzanna Kwiecień, w starszej kategorii - Kuba Klimarczyk. Zuzia i Kuba otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczał Hubert Wolski – zawodnik MKS Mazur Sierpc. Hubert również pomógł w sędziowaniu turnieju, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Uczestnicy turnieju otrzymali medale.
Fani Michała Jureckiego, Karola Bieleckiego, Michała Daszka na pewno są zadowoleni, że w Sierpcu w wakacje można pograć w „rękę”.

Radek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe