W uznaniu 60-letniego dorobku

  • 12.09.2018, 09:04
  • opr. red. 
W uznaniu 60-letniego dorobku
Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbyło się uroczyste spotkanie samorządowców i spółdzielców województwa mazowieckiego zorganizowane przez Krajową Radę Spółdzielczą i Marszałka Województwa Mazowieckiego. Podczas spotkania Spółdzielnia Mieszkaniowo- Lokatorska w Sierpcu odebrała wyróżnienie.

Organizatorzy spotkania w swoich wystąpieniach przedstawili znaczenie samorządu w życiu państwa oraz sytuację sektora spółdzielczego w województwie mazowieckim. Spółdzielczość na Mazowszu ma ponad 100-letnią historię, spółdzielcy uczestniczyli i uczestniczą w rozwoju swoich lokalnych miejscowości. Sierpecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa, mając dorobek 60-letni, wniosła znaczący wkład w poprawę warunków zamieszkania oraz wizerunku naszego miasta i powiatu. Doceniając osiągnięcia naszej Spółdzielni, Krajowa Rada Spółdzielcza wystąpiła z wnioskiem do Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika o przyznanie wyróżnienia. W imieniu Spółdzielni Dyplom   Uznania wraz z podziękowaniem za promowanie ruchu spółdzielczego oraz cenny wkład wniesiony w rozwój gospodarczy i społeczny województwa mazowieckiego odebrał Józef Chmielewski - Prezes Zarządu SML-W. 

opr. red. 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe