Sierpecka Dance Mania

  • 3.10.2018, 08:54
  • (katia)
Sierpecka Dance Mania
Już po raz siódmy Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zorganizowało warsztaty taneczne Dance Mania, które skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat.

Warsztaty pozwalają poznać tajniki tańca nowoczesnego, a dla dzieci, które uczestniczą już w zajęciach tanecznych, możliwość doskonalenia swojego warsztatu tanecznego. W tym roku warsztaty poprowadził Patryk Rożniecki - choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca w Los Angeles, Danii, Paryżu, Argentynie oraz Londynie. W 2008 został finalistą drugiej edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Od 2008 roku tworzy choreografie do teledysków artystów takich jak m.in. Ramona Ray, Asia Ash, Pinawella, Feel, Beata BB Fesser oraz Sorry Boys. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest tancerzem, który - jako mężczyzna - tańczy w szpilkach.
Sierpeckie Centrum gościło Patryka również w tym roku podczas XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru, Piosenki, Tańca „Kwiecień- Plecień”, w czasie którego oceniał prezentacje taneczne.

(katia)

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe