Ponad pół wieku razem

  • 10.10.2018, 10:14
  • tS.K.
Ponad pół wieku razem foto PDDMS
Ponad 50 lat temu podjęli decyzję o wspólnym kroczeniu przez życie, o wspólnym dzieleniu radości i smutków dnia codziennego. 6 października pięć par małżeńskim w CKiSz-u w Sierpcu obchodziło swój jubileusz pożycia małżeńskiego.

Uroczystość poprowadził Jarosław Perzyński, który powitał gości oraz Jubilatów, którzy ponad pół wieku temu złożyli przysięgę małżeńską. Byli to: Janina i Tadeusz Kalinowscy obchodzący 63 rocznicę ślubu, Jadwiga i Rajmund Olejniczakowie obchodzący 61 rocznicę ślubu, Krystyna i Zdzisław Okraszewscy obchodzący 58 rocznicę ślubu, Katarzyna i Józef Malewscy obchodzący 50 rocznicę slubu, oraz Helena i Adam Bajkowscy również obchodzący 50 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. W ciepłych słowach burmistrz miasta zaznaczył, że taka uroczystość przypomina wszystkim, jak ogromne znaczenie w życiu każdego z nas ma rodzina. Pogratulował Jubilatom 50 wspólnie przeżytych lat, oraz dokonał aktu dekoracji medalem przyznanym przez prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość zakończono występami artystycznymi, wspólnymi zdjęciami z rodziną i z najbliższymi. Nie zabrakło także kwiatów oraz życzeń zdrowia i pogody ducha na kolejne wspólne lata.

tS.K.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe