Młodzi kadeci z Zawidza

  • 10.10.2018, 10:17 (aktualizacja 10.10.2018 10:24)
  • SK
Młodzi kadeci z Zawidza
W pierwszym tygodniu października w Zespole Szkół Samorządowych w Zawidzu odbył się uroczysty akt ślubowania kadetów innowacji mundurowej z rocznika 2017/2018 i 2018/2019.

W tym wyjątkowym dla uczniów i szkoły wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz gminy, powiatu, służb mundurowych oraz rodzice i nauczyciele. Goście, którzy tego dnia zabrali głos, skupili się głównie na takich wartościach jak honor, miłość do ojczyzny i powaga noszenia munduru. Pogratulowali młodym kadetom wyboru kierunku kształcenia i życzyli sukcesów. Po przemówieniach nadszedł czas na najważniejszą część uroczystości, czyli ślubowanie. Moment ten był niezwykle wzruszający i podniosły nie tylko dla kadetów, ale szczególnie dla ich rodziców i bliskich towarzyszących im tego dnia. Na koniec miała miejsce uroczysta defilada młodych kadetów, a następnie odbyły się występy artystyczne. 

SK

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe