Stutysięczny turysta

  • 10.10.2018, 10:25 (aktualizacja 10.10.2018 10:27)
  • IP  MWM w Sierpcu, opr. red. 
Stutysięczny turysta
4 października 100 000. gość przekroczył progi Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu! Była nim pani Jolanta Kacprzak, która wraz z grupą swoich uczniów odwiedziła sierpecki skansen.

Pani Jolanta mieszka w Dłutowie koło Żuromina. Jest nauczycielem biologii w miejscowej Szkole Podstawowej. Bardzo lubi sierpeckie Muzeum i gdy ma wolną chwilę, chętnie przyjeżdża tu z rodziną i znajomymi. Jak mówi: „Od dziecka mieszkam na wsi. Nigdy z tego powodu nie czułam się gorsza. Kocham przyrodę i kocham wieś”. Ma do sierpeckiego skansenu ogromny sentyment. Doskonale tu wypoczywa, a odwiedzając muzealne zagrody, wspomina gospodarstwa swoich dziadków, w których spędziła znaczną część dzieciństwa. Stara się zawsze uczestniczyć w organizowanych tu imprezach plenerowych, miedzy innymi „Gotowaniu na polanie”, „Majówce w skansenie” i „Miodobraniu”. 
Pani Jola otrzymała od dyrektora Muzeum Jana Rzeszotarskiego list gratulacyjny, pamiątkowy album, wydawnictwa muzealne oraz dwa karnety na wstęp do Muzeum w dowolnie wybranym terminie. 

IP  MWM w Sierpcu, opr. red. 
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe