Podziękowanie i podsumowanie

  • 17.10.2018, 08:01 (aktualizacja 17.10.2018, 14:00)
  • S.K.
Podziękowanie i podsumowanie
65. sesja Rady Miasta Sierpca miała charakter uroczysty i podsumowujący pracę Rady Miejskiej siódmej kadencji.

Wśród uczestników posiedzenia obecni byli Rafał Wiśniewski, dyrektor SPZZOZ w Sierpcu, oraz wicestarosta Wojciech Rychter, którzy złożyli podziękowania władzom miejskim za zakup i użyczenie sprzętu medycznego o wartości 90 tys. zł.
Burmistrz Jarosław Perzyński przypomniał w swojej wypowiedzi o najważniejszych działaniach i decyzjach podjętych przez radę i burmistrza. Wymienił także najważniejsze i zrealizowane inwestycje w mieście. Na koniec podziękował mieszkańcom za ich cierpliwość i wsparcie w działaniach na rzecz miasta.
Przewodniczący Rady Jerzy Stachurski w swojej wypowiedzi wyraził  uznanie dla pracy Rady Miejskiej. Przypomniał, że aż 64 razy w mijającej kadencji były zwoływane posiedzenia Rady. Dodał, że praca radnych to nie tylko sesje, ale także zebrania poszczególnych komisji, które obradowały rzetelnie. Podziękował wszystkim za owocną i merytoryczną pracę. 

S.K.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe