Otrzęsiny 2018

  • 31.10.2018, 11:08 (aktualizacja 31.10.2018 11:16)
  • opr. red.
Otrzęsiny 2018 fot. Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu
Hala sierpeckiego „Ogólniaka” prehistoryczną krainą, a to za sprawą zorganizowanych przez klasy drugie otrzęsin. Nie zabrakło kamieni, dzikiej roślinności, polujących wojowników, tańca uroczych kobiet, dinozaura i mamuta. 

Organizatorzy zaprezentowali skecze ukazujące w humorystyczny sposób realia życia jaskiniowców i  ich wzajemne relacje. Klasy pierwsze przedstawiły się w przygotowanych scenkach rodzajowych. W tle brzmiały dźwięki z Flinstonów, Jurassic Park, odgłosy dzikich zwierząt. Odbyły się również konkurencje otrzęsinowe, podczas których pierwszoklasiści rywalizowali między sobą. Okazało się, że w strzelaniu z łuku, rzucaniu maczugą, ubieraniu wychowawczyni czy rozbijaniu piniaty na czas obydwie klasy pierwsze były świetne! Otrzymały od organizatorów smaczne kosze prezentów, a dyrektor Ewa Jancewicz wręczyła im statuetki zwycięzców. Wybrano również miss i mistera otrzęsin. Zaszczytne tytuły i statuetki otrzymali Alicja Koszczuk z kl. I a  i Łukasz Szczerbiak z kl. I b.

opr. red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe