Wyróżnienie w rankingu „Rzeczpospolitej”

  • 7.11.2018, 08:37 (aktualizacja 07.11.2018 08:39)
  • Radek
Wyróżnienie w rankingu „Rzeczpospolitej”
Ranking urzędów skarbowych przeprowadziła „Rzeczpospolita”. Powstał pod patronatem Ministerstwa Finansów, we współpracy z Krajową Administracją Skarbową. Wyróżniono tych, którzy najlepiej wypełniają swoją misję.

Wiadomo, że misją urzędu skarbowego jest pobór podatków. Wyróżniono także te urzędy, które budują społeczne zaufanie do administracji skarbowej. Wśród mazowieckich urzędów z wyróżnienia mogło cieszyć się pięć z nich. Tytułem przyjaznego urzędu mogą szczycić się: Pierwszy US w Radomiu (duży), US w Legionowie (średni), US w Sierpcu (mały). Tytuł urzędu poprawiającego jakość otrzymał US w Piasecznie (duży), a efektywnego urzędu US Warszawa-Bielany (duży). Szef KAS podziękował urzędom. Mówił i dziękował za zaangażowanie, oddanie pełnionej służbie publicznej. Podkreślił, że to wszystko dzięki wysokim kompetencjom pracowników urzędów skarbowych, którzy na co dzień dbają o przyjazną i profesjonalną obsługę podatników. Mówił też, że administracja skarbowa staje się bardziej skuteczna i coraz lepiej dostosowana do potrzeb klientów. Po raz kolejny należy gratulować sierpeckim urzędnikom. Każdy z nas wie, jak duże jest Mazowsze. Nagrodzono tylko pięć urzędów, a Sierpc znowu jest wśród nich. Cieszymy się, że rokrocznie nasz urząd zdobywa wyróżnienia, co świadczy o tym, w jaki wzorowy sposób jego pracownicy wypełniają swoje obowiązki. 

Radek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe