Sesja Rady

  • 07.11.2018, 08:39 (aktualizacja 07.11.2018, 08:41)
  • S.K.
Sesja Rady fot. archiwalne Kuriera
Radni gminy Mochowo spotkali się 31 października na XLIX Sesji Rady Gminy, żeby poddać pod dyskusję i głosowanie kilka projektów uchwał, m.in. zmiany uchwały budżetowej, Wieloletniej Prognozy Finansowej, oraz ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Jak już wiadomo, po tegorocznych wyborach zmieni się skład osobowy Rady Gminy Mochowo, dlatego ta sesja była jedną z ostatnich w składzie mijającej kadencji. Podczas obrad radni poddali głosowaniu także uchwałę w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla zakazu zabudowy w części miejscowości Łukoszyno Buki i Żuki. Podano również informację dotyczącą analizy oświadczeń majątkowych, a przewodniczący Rady Gminy dokonał podsumowania VII kadencji Rady Gminy Mochowo. Spośród radnych obecnej kadencji w skład Rady Gminy w nadchodzącej kadencji nie weszli: Hanna Ciemiecka, Barbara Kozakiewicz, Tadeusz Malanowski, Marek Warczachowski oraz Jarosław Wiśniewski.

S.K.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe