Kolizje w długi weekend

  • 07.11.2018, 08:44 (aktualizacja 07.11.2018, 08:47)
  • opr. S.K.
Kolizje w długi weekend
Według informacji otrzymanych od oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu w dniach 1 i 2 listopada na terenie miasta doszło do co najmniej trzech zdarzeń drogowych.

1 listopada na ul. Bartosza Głowackiego tuż po godzinie 18.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, tj. volkswagena passata i hyundai kona. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że podróżujący autami nie doznali obrażeń ciała. Auta stały na kołach- jeden w pasie jezdni, drugi na poboczu. Działania zastępów polegały na uprzątnięciu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz zebraniu płynów technicznych. Na tym działania zakończono. 
Do kolejnego zdarzenia, czyli kolizji dwóch samochodów,  doszło 2 listopada po godz. 20.00 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Konstytucji 3 Maja.  Działania zastępu polegały na uprzątnięciu miejsca zdarzenia. Tego samego dnia, po godz 22.00, zastęp JOP został zadysponowany do zdarzenia na ulicy Wincentego Witosa. Tym razem samochód osobowy marki Audi A3 uderzył w lampę uliczną. Samochodem podróżowały trzy osoby. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że wszystkie osoby przebywały poza pojazdem oraz nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Działania zastępu JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe przy pomocy sprzętu burzącego, zebraniu substancji ropopochodnej przy pomocy sorbentu Compakt oraz przestawieniu samochodu na zatoczkę. KDR skorzystał z uprawnienia, jakim jest zakaz przebywania osób postronnych w miejscu prowadzenia działań. Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie energetyczne w celu zabezpieczania wystających kabli lampy ulicznej. Na tym działania zakończono. 

opr. S.K.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu SIERPC24 z siedzibą w Sierpcu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe